درباره آزمایشگاه

معرفی

آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر قاضی عسکر در سال 1377 بعنوان اولین آزمایشگاه خصوصی شمال شهر و بمنظور خدمات رسانی به بیماران این نواحی اصفهان راه اندازی گردید.

از سال 1384 با ساخت و تکمیل محل جدید در ضلع شمالی میدان ورودی ملک شهر در مساحتی نزدیک به 400 متر مربع در 2 طبقه و با استفاده از پرسنل مجرب علوم آزمایشگاهی و مدرنترین تجهیزات ممکن ارائه جدیدترین آزمایشات تخصصی ادامه یافته است.

دکتر سید حسین قاضی عسکر مؤسس و مسئول فنی آزمایشگاه، نفر اول کشور در آزمون دکتری علوم آزمایشگاهی در سال 1368 دارای تألیفاتی از جمله ترجمه ویرایش 18 و 19 کتاب میکروبشناسی Henry، چندین مقاله و پوستر در کنگره های داخلی و خارجی بوده، ارائه سخنرانیهای متعدد در کنگره های پزشکی، تدریس در دانشگاه های آزاد اسلامی و علوم پزشکی اصفهان از سال 1376 تاکنون، عضویت در کمیسیون تخصصی آزمایشگاهها و کمیته پژوهشی پزشکی قانونی، سابقه 20 ساله در آزمایشگاه سم شناسی و  Forensic اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان و عضویت در کانون کارشناسان رسمی اصفهان از سال 1383 از جمله فعالیت های ایشان بشمار می آید.

خط مشی کیفیت و مشتری مداری

به روز نمودن مستمر تجهیزات، عدم صرفه جوئیهای توجیه گرانه، تهیه مرغوبترین کیتهای آزمایشگاهی موجود، تکرار روتین آزمایشات خارج از محدوده طبیعی، آموزش مداوم پرسنل، همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی مرجع سلامت، انجام پیوسته کنترل کیفی و… بخشی از رسالت این آزمایشگاه در بهبود و ارتقا، سیستم بهداشتی تشخیصی بشمار می آید.

این آزمایشگاه مفتخر است با کسب استانداردهای بین المللی ISO10002:2004 در مشتری مداری و ISO9001:2008 در سیستم مدیریت کیفیت و همچنین رعایت کلیه الزامات قانونی مرتبط در امور تخصصی آزمایشگاهی گام موثری در جهت بهبود سلامت جامعه بردارد.